تریبون آزاد زومیت در نمایشگاه الکامپ، امروز (جمعه) از ساعت ۱۴:۳۰ برگزار می‌شود

با افتتاح نمایشگاه الکامپ، امروز از ساعت ۱۴:۳۰ برنامه‌ی تریبون آزاد زومیت برگزار می‌شود. در نمایشگاه امسال تریبونی برای شما مخاطبان عزیز خواهیم بود تا از چالش‌ها و مشکلات حوزه‌ی فناوری بگویید.

بیست و پنجمین دوره‌ی نمایشگاه الکامپ صبح روز پنج‌شنبه فعالیت خود را در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با شعار «آینده‌ی بهتر» و در حضور محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزرای ارتباطات کشورهای روسیه، چین، ترکیه، آذربایجان، قطر، عراق، ارمنستان و افغانستان آغاز کرد.

وزیر ارتباطات در جریان افتتاح نمایشگاه الکامپ پیرامون موضوعات مختلفی صحبت کرد. او به وقوع انقلاب صنعتی چهارم و تاثیراتی که بر زندگی مردم گذاشته است، اشاره کرد. آذری جهرمی باور دارد، که با وجود تحریم‌های یکجانبه‌گرایانه‌ی آمریکا که با هدف وارد ساختن ضربه به پیکره‌ی اقتصاد ایران پیاده شده‌اند، «جوانان زیست‌بوم ارتباطات و فناوری اطلاعات توانسته‌اند غیرممکن‌ها را ممکن کنند و فعالانه در عرصه‌های مختلف داخلی و خارجی نقش‌آفرینی کنند؛ بنابراین ایده‌ی ایران هوشمند شکل گرفت و با جدیت بسیار دنبال می‌شود».

همچنین جهرمی به مباحثی نظیر رمز ارزها، تبدیل ADSL خانگی به VDSL، اندروید ملی و کارت سوخت اشاره کرد. ما نیز در زومیت فرصت برگزاری نمایشگاه را مغتنم دانستیم و سعی بر آن داریم تا به بهترین شکل از آن استفاده کنیم، بنابراین فضایی را فراهم آوریم تا پیرامون موضوعات مختلف در زمینه‌ی فناوری با یکدیگر به بحث و گفت‌وگو بپردازیم. 

 ارتباط نزدیک با مخاطبان به موجب شرکت در نمایشگاه فرصتی بسیار مناسب برای اعضای تحریریه‌ی زومیت به‌شمار می‌آید؛ اما بر‌آن شدیم تا از این رویداد بزرگ برای انعکاس نظرات مخاطبان خود نیز استفاده کنیم.

مقاله‌های مرتبط:

به همین منظور امروز جمعه مورخ ۲۸ تیر ماه، در دومین روز از شروع به کار بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ، تریبون آزاد زومیت از ساعت ۱۴:۳۰ برگزار خواهد شد. در نظر داریم تا از فرصت پیش‌آمده به موجب برگزاری نمایشگاه الکامپ نهایت بهره را ببریم و فرصت تعامل و شنیده شدن صدای مخاطبانمان را به‌عنوان یک پل رسانه‌ای فراهم کنیم؛ شما می‌توانید با حضور در محل غرفه‌ی زومیت (سالن ۲۷ نمایشگاه بین‌المللی تهران) در این برنامه شرکت کنید و نظرات و عقاید خود را با ما و دیگر حاضران نمایشگاه به اشتراک بگذارید.

برای شرکت در تریبون آزاد زومیت، کافی است تا به غرفه‌ی ما در نمایشگاه الکامپ مراجعه کنید. برنامه‌ی تریبون آزاد زومیت در الکامپ، از جمعه ۲۸ تیر ماه تا یک‌شنبه ۳۰ تیر ماه ادامه خواهد داشت و حضور شما عزیزان گرامی مایه‌ی مسرت و شادمانی خواهد بود.

این برنامه حول موضوعات مختلفی نظیر؛

  • اینترنت و بحث‌های موجود برای افزایش قیمت اینترنت ثابت
  • اندروید ملی
  • طرح رجیستری، مزایا و معایب این طرح
  • بازار کامپیوتر
  • ارزهای دیجیتال و فعالیت در حوزه‌ی ماینینگ

خواهد بود. لازم به ذکر است که ویدیوهای تهیه شده از شما عزیزان حاضر در برنامه‌ی تریبون آزاد در سایت و شبکه‌های اجتماعی زومیت منتشر خواهد شد. بنابراین شما این فرصت را دارید، تا نظرات و عقاید خود را در ابعادی وسیع به اشتراک بگذارید.

اگر موضوعات دیگری برای قسمت تریبون آزاد در ذهن دارید که تصور می‌کنید، بحث در مورد آن‌ها به بهبود هرچه بیشتر حوزه‌ی فناوری کمک می‌کند، آن را با ما به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code