پوستر فاش‌شده میت X2 از تاشدن این گوشی به‌سمت داخل خبر می‌دهد

هواوی پیش‌تر اعلام کرده است که قصد دارد روز ۲۲ فوریه‌ی ۲۰۲۱ (۴ اسفند ۱۳۹۹) گوشی تاشدنی جدید خود را با نام میت ایکس 2 (Huawei Mate X2) رونمایی کند. شایعه‌ای اعلام کرد شرکت چینی قصد دارد طراحی گوشی‌های تاشدنی خود را در میت X2 تغییر دهد و این گوشی به‌جای تا شدن به‌سمت بیرون، به‌سمت داخل تا شود.

بر اساس گزارش خبرگزاری GSMArena، پوستر جدید منتسب‌به هواوی میت X2 که به‌تازگی فاش شده مهر تأییدی بر این موضوع می‌زند. بدین ترتیب هواوی قصد دارد سراغ طراحی‌ای برود که سامسونگ در گوشی گلکسی فولد معرفی کرده بود. 

در پوستر بالا یکی از نقل‌قول‌های معروف آلبرت اینشتین دیده می‌شود: «دانش محدود است، اما تخیل تمام جهان را دربرمی‌گیرد». جمله‌ی «هواوی میت X2 درون بدنه‌ای جدید» نیز در بخش زیرین پوستر به‌چشم می‌خورد که مشخصا به فرم فاکتور جدید در میت ایکس ۲ اشاره می‌کند.

مقاله‌های مرتبط:

بر اساس آنچه اخبار می‌گویند گوشی هواوی میت X2 قرار است دارای پردازنده‌ی کرین 9000 باشد و از فناوری شارژ سریع سیمی ۶۶ وات بهره بگیرد. داشتن پنل پشتی‌ای که روی آن صفحه‌نمایش وجود نداشته باشد احتمالا بدین معنی است که میت X2 هواوی توانایی پشتیبانی از فناوری شارژ بی‌سیم را هم خواهد داشت. احتمالا میت X2 از شارژ بی‌سیم ۵۰ وات استفاده خواهد کرد؛ گوشی میت 40 پرو هواوی نیز از این استاندارد بهره می‌برد. 

گفته شده است که معرفی گوشی میت X2 در چین اتفاق می‌افتد و امیدوار هستیم دستگاه مورداشاره در آینده‌ای نه‌چندان دور وارد بازارهای بین‌المللی هم بشود. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code