دومین قرعه کشی شرکت مدیران خودرو برای ماه مبارک رمضان

شرکت مدیران خودرو هرساله در ماه ضیافت الهی، ماه رمضان، به منظور قدردانی از مشتریان و علاقه‌مندان به این برند کمپین‌های متنوعی در نظر داشته است. امسال نیز طبق رسوم گذشته با درنظرگرفتن جوایز متعدد برای مشتریان به‌نوعی قدردان همراهی این عزیزان است.

در کمپین رمضان جاری تمام خریداران  محصولات مدیران خودرو در جشنواره قرعه‌کشی  ۵۰ عدد گوشی شیائومی پوکو ایکس ۳ شرکت داده شده‌اند و همچنین بازدیدکنندگان از شو روم‌ها نیز به قید قرعه ۳۰۰ عدد هندزفری شیائومی دریافت خواهند کرد.

دومین مرحله از قرعه‌کشی خریداران این برند، ۱۸ اردیبهشت‌ماه در نمایندگی ۷۷۷ مدیران خودرو برگزار شد. برندگان عزیز برای اطلاع از نتایج قرعه‌کشی می‌توانند به وب‌سایت مدیران خودرو به آدرس mvmco.ir مراجعه کنند.

مدیران خودرو

ششمین مرحله قرعه‌کشی مراجعه‌کنندگان انجام شده و چهار مرحله دیگر باقی مانده است و برای برنده شدن هنوز فرصت باقی است. مراجعه‌کنندگان عزیز با حضور در شوروم‌ها و اسکن کیو‌آر کد جشنواره، می‌توانند شانس خود را در برنده شدن یک دستگاه هندزفری شیائومی محک بزنند.  همچنین تا پایان ماه مبارک برای افرادی که قصد خرید خودرو دارند، تا پایان هفته فرصت است تا در صورت برنده شدن در قرعه‌کشی، صاحب یک دستگاه گوشی شیائومی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code