عذرخواهی شرکت RED بابت تاخیر در تولید نسخه تیتانیومی رد هیدورژن وان


مدیر عامل RED، به نمایندگی از این شرکت به صورت رسمی از تمامی افرادی که از ماه‌ها پیش نسخه تیتانیومی گوشی هیدروژن وان را پیش‌خرید کرده‌‌اند، عذرخواهی کرد و وعده داد که نسخه آلومینیومی این گوشی را (پس از انتشار) به رایگان در اختیار این افراد قرار دهد.

همانطور که اطلاع دارید، گوشی رد هیدروژن وان قرار است در ۲ نسخه آلومینیومی و تیتانیومی به بازار عرضه شود. نسخه آلومینیومی این گوشی هوشمند که برچسب قیمت پایین‌تری نسبت به همتای تیتانیومی خود دارد، اواخر ماه جاری میلادی به بازار عرضه خواهد شد؛ اما در حال حاضر تاریخ عرضه‌ای برای نسخه تیتانیومی رد هیدروژن وان اعلام نشده است؛ در حالی که پیش‌فروش این نسخه از ۲۳ مرداد ( ۱۴ آگوست) آغاز شد و افراد زیادی آن را پیش‌خرید کرده‌اند.

رد هیدروژن وان

جای شکی نیست که شرکت RED در تولید نسخه تیتانیومی گوشی هوشمند خود با مشکلاتی مواجه شده است، اما جیم جانارد (Jim Jannard)، مدیر عامل این شرکت، برای کم کردن عصبانیت طرفداران خود راه‌حل جالب و غیرمعمولی را مطرح کرده است. طبق گفته‌های مدیر عامل RED، افرادی که نسخه تیتانیومی رد هیدروژن وان را پیش‌خرید کرده‌اند، به جای صبر کردن (تا روز انتشار نسخه تیتانیومی) می‌توانند به صورت رایگان نسخه آلومینیومی این گوشی هوشمند را به صورت رایگان در اختیار داشته باشند. جالب‌تر آن که پس از آماده شدن نسخه تیتانیومی و ارسال آن برای این افراد، نسخه آلومینیومی از آن‌ها پس گرفته نخواهد شد؛ در نتیجه افرادی که نسخه تیتانیومی هیدروژن وان را پیش‌خرید کرد‌اند، علاوه‌ بر این گوشی، نسخه آلومینیومی را هم بدون هیچ هزینه اضافه‌ای دریافت خواهند کرد.

جانارد دلیل تأخیر رد هیدروژن وان تیتانیومی را بدقولی متوالی شرکت‌های تأمین کننده تیتانیوم و همچنین بالا بودن تقاضا برای پیش‌خرید این نسخه، اعلام کرد. ناگفته نماند که فروش گوشی هوشمند هیدروژن وان از تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ (۲ نوامبر ۲۰۱۸) آغاز خواهد شد. دیدن رقابت پرچمدار جدید شرکت RED با گوشی‌هایی مانند گوگل پیکسل ۳، هواوی میت ۲۰ پرو، ال‌جی V40 و غیره (از لحاظ دوربین) جالب خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code